Housing - Trash/Overgrown Lawn La Kaydiiyey

331 High St Randolph, MA, 02368, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

6848299

Submitted To:

Town of Randolph

Category:

Housing - Trash/Overgrown Lawn

Arkay:

52 jeer

Xaafadda:

Randolph

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash, overgrowth

Sharraxaadda

Large rug, yellow and red tarp on left side of the house has been there for months.

sidoo kale waydiiyey...
S. Please choose issue
J. Trash & Debris

Soo Dhig Faallo Cusub

16 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.