Litter Container (Overflowing) La Kaydiiyey

2222 Pillsbury Ave Minneapolis 55404, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

6852342

Submitted To:

Minneapolis 311

Category:

Litter Container (Overflowing)

Arkay:

21 jeer

Xaafadda:

Whittier

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

370625

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Clothing, furniture, various items discarded inappropriately all over the alley

sidoo kale waydiiyey...
S. Description of the problem.
J. See above. Someone too thoughtless and lazy to take their stuff to Savers. Cool.
S. Additional location details: (Corner, Mid-Block, etc.)
J. Alley

  • La qiray Minneapolis 311 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Minneapolis 311 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.