Streetlight repair La Kaydiiyey

1216 Broadway St 48105 Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 4713985

Bixi Aqoonsiga:

6858488

Submitted To:

City of Ann Arbor

Category:

Streetlight repair

Arkay:

10 jeer

Xaafadda:

Ann Arbor

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

370290

Taag gareeyey:

street light

Sharraxaadda

This issue was reported to the City of Ann Arbor Customer Service via phone (734) 794-6320, email (customerservice@a2gov.org), or web (www.a2gov.org).

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the problem with the streetlight?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

  • La qiray City of Ann Arbor (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Ann Arbor (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Ann Arbor (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Ann Arbor (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.