Road Conditions La Kaydiiyey

66 Galen St Watertown 02472, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

6865468

Submitted To:

City of Watertown

Category:

Road Conditions

Arkay:

95 jeer

Xaafadda:

Watertown

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Pls fix the deeply sunken storm drains on Galen St already!


2 Faallada

  • Watertown DPW (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Jeanne Ostroff (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.