Drainage/Wash Maintenance La Kaydiiyey

N Longfellow Ave Tucson, AZ, 85711, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

6915350

Submitted To:

Transportation

Category:

Drainage/Wash Maintenance

Arkay:

157 jeer

Xaafadda:

Peter Howell

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

drain problem

Sharraxaadda

Wash south of Alvernon Park needs to be serviced.

sidoo kale waydiiyey...
S. Location Description (Please provide a street and cross-street OR specific street address adjacent to the wash/drainage)
J. 701 N. Longfellow
S. Issue
J. Overgrown Vegetation

1 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.