Potholes, Flooding, or Sidewalk Issues La Kaydiiyey

5650 92nd Ave N Pinellas Park, FL, 33782, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 120

Bixi Aqoonsiga:

6969588

Submitted To:

City of Pinellas Park

Category:

Potholes, Flooding, or Sidewalk Issues

Arkay:

22 jeer

Xaafadda:

Pinellas Park

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

flood, pothole, sidewalk, drain problem

Sharraxaadda

broken drainage

sidoo kale waydiiyey...
S. Please describe the issue.
J. need repair. the sidewalk is cracked as well.

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.