Litter / Trash La Kaydiiyey

800 Union Ave Bridgeport, CT 06607, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

6994072

Submitted To:

City of Bridgeport

Category:

Litter / Trash

Arkay:

23 jeer

Xaafadda:

Bridgeport

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

illegally dumped mattress

sidoo kale waydiiyey...
S. What does the litter/trash consist of? (i.e. cans, wrappers, cardboard, plastic)
J. mattress
S. Is any of litter large and/or hazardous? (Please specify.)
J. large but not hazardous
S. Where is the litter/trash located? (nearby intersection, milestone, landmark, etc.)
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.