Sidewalk/Curb Repair La Kaydiiyey

2000 Gandy Blvd N Saint Petersburg, FL, 33702, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1773905

Bixi Aqoonsiga:

7024499

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Sidewalk/Curb Repair

Arkay:

31 jeer

Xaafadda:

St. Petersburg

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree, sidewalk

Sharraxaadda

Sidewalks in front of 2000 Gandy Blvd N are raised from tree roots pushing them up. Trip hazard.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this a curb or sidewalk issue?
J. Sidewalk
S. Location of sidewalk/curb issue?
J. 2000 Gandy Blvd N
S. Is the sidewalk made of hex blocks?
J. No

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.