Winter Weather Issues La Kaydiiyey

Central Ave @ Saint Mary St Needham, MA 02494, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

7059936

Submitted To:

Town of Needham

Category:

Winter Weather Issues

Arkay:

56 jeer

Xaafadda:

Needham

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Sidewalk from Noanett Road to Highland Avene has not been plowed yet. Pedestrians are force to walk in the busy street.
other side of the street has no sidewalk ☹

sidoo kale waydiiyey...
S. What type of issue are you reporting?
J. Sidewalk Plow

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.