Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway) La Kaydiiyey

406 Ninth Ave Menlo Park 94025, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

7086228

Submitted To:

Report It! NFO

Category:

Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway)

Arkay:

58 jeer

Xaafadda:

North Fair Oaks

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole, trash, sidewalk

Koobi Gareeyey:

7131086

Sharraxaadda

Paint cans left on curb by gutter at the corner of 9th ave and Middlefield rd.

sidoo kale waydiiyey...
S. Did the items enter a storm drain or creek?
J. I don't know

7 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.