Traffic Signal La Kaydiiyey

355 Congress St Boston 02210, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

7163065

Submitted To:

Boston 311

Category:

Traffic Signal

Arkay:

21 jeer

Xaafadda:

South Boston

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

101003149702

Taag gareeyey:

signs, traffic

Sharraxaadda

One of the sets of lights not working. On congress st, facing inbound.

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of Signal
J. Traffic
S. Type of Problem
J. No Working Lights

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.