Animal - Dead Animal La Kaydiiyey

113 Woodland Rd Malden, MA 02148, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

7169897

Submitted To:

City of Malden

Category:

Animal - Dead Animal

Arkay:

41 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 3

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

roadkill

Sharraxaadda

squirrel just off the road, next to chain link fence.


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.