Broken Sidewalk La Kaydiiyey

55 Roland St Charlestown Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

7174379

Submitted To:

Boston 311

Category:

Broken Sidewalk

Arkay:

17 jeer

Xaafadda:

Charlestown

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

101003151747

Taag gareeyey:

sidewalk

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.