Illegal Dumping in Road La Kaydiiyey

170 Berkshire Ave Redwood City, CA 94063, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

7189052

Submitted To:

Report It! NFO

Category:

Illegal Dumping in Road

Arkay:

84 jeer

Xaafadda:

North Fair Oaks

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Koobi Gareeyey:

7200022, 7189053

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. What type of illegal dumping? Please select all that apply.
J. Furniture, Mattress/Box Spring
S. Did the items enter a storm drain or creek?
J. No

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.