Street Light La Kaydiiyey

306 Chestnut St Randolph, MA, 02368, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 11345

Bixi Aqoonsiga:

7205043

Submitted To:

Town of Randolph

Category:

Street Light

Arkay:

21 jeer

Xaafadda:

Randolph

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs, crosswalk, street light

Sharraxaadda

Cross walk sign at the corner of 306 Chestnut & Christopher Road, has been knocked down.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.