Street Sweeping La Kaydiiyey

4301 Walnut St Ne Saint Petersburg 33703, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

7231896

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Street Sweeping

Arkay:

29 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

There is a large piece of broken glass in the alley between 44th and 43rd Ave NE, east of Walnut St.

sidoo kale waydiiyey...
S. Location of issue?
J. 43rd/44th Ave NE Alley, east of Walnut

  • La qiray Mayor's Action Center 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay CSR3 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.