Sidewalks La Kaydiiyey

8 Nolan Way Marlborough, MA 01752, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

7254208

Submitted To:

City of Marlborough

Category:

Sidewalks

Arkay:

14 jeer

Xaafadda:

Marlborough

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

crosswalk, sidewalk, snow

Sharraxaadda

snow and ice covering part of the crosswalk and handicap ramp making it inaccessible at both crosswalks

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the problem?
J. Sidewalked Blocked
S. Location of the problem
J. corner of Nolan way and cook lane at crosswalk

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.