Traffic Sign Maintenance La Kaydiiyey

2101-2127 Southwest Freeway Service Road Houston, TX 77098, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 57565

Bixi Aqoonsiga:

725995

Submitted To:

City of Houston

Category:

Traffic Signal Maintenance

Arkay:

125 jeer

Xaafadda:

Rice

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

18123

Taag gareeyey:

signs, traffic, graffiti

Sharraxaadda

Graffiti on no right turn sign on Southwest Freeway northbound feeder And South Shepherd, Just west of Shepherd

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of sign missing/damaged?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. What is the closest intersection - 40 characters.
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. What is the closest intersection - 40 characters.
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Direction you were traveling when observed the problem?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

  • La qiray City of Houston 311 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Houston 311 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.