Dead Animal La Kaydiiyey

Franklin St & North St Salem, MA, 01970, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

7440484

Submitted To:

City of Salem

Category:

Dead Animal

Arkay:

12 jeer

Xaafadda:

City of Salem

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

roadkill

Sharraxaadda

Dead skunk, right before Franklin St in the guard rail area.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is the animal on public or private property?
J. Public

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.