Illegal Dumping La Kaydiiyey

2000 University Ave Berkeley 94704, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

7475070

Submitted To:

City of Berkeley

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

36 jeer

Xaafadda:

Berkeley

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

121000753440

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Illegal camping and dumping at corner of university and Shattuck next to former 85 degrees store.


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.