Unlawful Depositing (Illegal Dumping) La Kaydiiyey

553 Gregory St Bridgeport, CT, 06604, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

7494484

Submitted To:

City of Bridgeport

Category:

Unlawful Depositing (Illegal Dumping)

Arkay:

31 jeer

Xaafadda:

Bridgeport

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash, sidewalk

Sharraxaadda

Broken crib on sidewalk.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this on public or private property?
J. Public
S. What is the location (nearby intersection, milestone, landmark, etc.)?
J. Walnut St

1 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.