Utility Problem La Kaydiiyey

4944 Chamblee Dunwoody Rd Dunwoody 30338, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

7552543

Submitted To:

City of Dunwoody

Category:

Utility Problem

Arkay:

46 jeer

Xaafadda:

Dunwoody

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

7289

Taag gareeyey:

sidewalk

Sharraxaadda

Wire down on sidewalk. Tripping or electrical hazard


4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.