Codes Compliance La Kaydiiyey

333 21st Ave S St. Petersburg, FL 33705, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

7654221

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Sanitation Department

Arkay:

55 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

trash.trash.trash. as usual. please contact owner.this is ongoing.

sidoo kale waydiiyey...
S. What are you reporting?
J. Property Maintenance Issues
S. Is the reported address your home or business address?
J. No

4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.