Inoperable Motor Vehicle La Kaydiiyey

1053 E State St Mason City, IA, 50401, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

7740324

Submitted To:

Mason City

Category:

Inoperable Motor Vehicle

Arkay:

31 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

three (3) inoperable motor vehicles in driveway

sidoo kale waydiiyey...
S. Is it on private property?
J. Yes
S. Is it on a public right-of-way?
J. No

2 Faallada

  • La xidhay Kyle Peterson (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Renee Z (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.