Illegal Dumping La Kaydiiyey

6288 Sunnymere Avenue Oakland, CA 94605, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

775830

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

195 jeer

Xaafadda:

Millsmont

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

484395

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Garbage bags, carport tarp


4 Faallada

  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Jo (Martida)

  • La xidhay City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Anonymous (Martida)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.