Trash - Missed Pickup La Kaydiiyey

17 Fall St Malden MA 02148, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

7813438

Submitted To:

City of Malden

Category:

Trash - Missed Pickup

Arkay:

65 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 3

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Resident reported that their trash was not collected.

sidoo kale waydiiyey...
S. What was missed?
J. Trash

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.