Sidewalks La Kaydiiyey

11 Estabrook Ave Marlborough, MA 01752, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

7873177

Submitted To:

City of Marlborough

Category:

Sidewalks

Arkay:

55 jeer

Xaafadda:

Marlborough

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

sidewalk completely overgrown and blocked by tress/shrubs/leaves.

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the problem?
J. OvergrownVegetation
S. Location of the problem
J. Estabrook by Huntington

Arrimaha Dhaw

5 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.