Sidewalk Issue La Kaydiiyey

69 N Main St Alpharetta, GA, 30009, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

7919589

Submitted To:

City of Alpharetta

Category:

Sidewalk Issue

Arkay:

27 jeer

Xaafadda:

Alpharetta

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

6681

Taag gareeyey:

tree, sidewalk

Sharraxaadda

Tree still hanging low over the sidewalk. At the Wells Fargo drive through driveway exit.


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.