Right-of-Way Maintenance Problem La Kaydiiyey

5301–5329 Roberts Dr Dunwoody GA 30338, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

7941906

Submitted To:

City of Dunwoody

Category:

Right-of-Way Maintenance Problem

Arkay:

120 jeer

Xaafadda:

Dunwoody

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

7568

Sharraxaadda

Old hole from former telephone pole. Fill in.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is the issue in the roadway?
J. NO

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.