Alley Cleaning La Kaydiiyey

1401 Columbia Road Northwest Washington, DC 20009, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

797388

Submitted To:

DC 311

Category:

Alley Cleaning

Arkay:

158 jeer

Xaafadda:

Columbia Heights

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

13-00255691

Taag gareeyey:

trash, odor

Sharraxaadda

There is an excessive amount of trash including random waste and household trash in the alley behind the building. Additionally men frequently pee in the alley and so it smells like urine and needs to be cleaned.


4 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Jim Graham (Martida)

  • Daniel Brown (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.