Sidewalk Defect La Kaydiiyey

5-9 Western Ave Cambridge, MA, 02139, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

8047839

Submitted To:

Cambridge, MA

Category:

Sidewalk Defect

Arkay:

52 jeer

Xaafadda:

Riverside

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree, sidewalk

Sharraxaadda

Tree well on Western ave at Franklin


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.