Traffic Lights (green/yellow/red lights) La Kaydiiyey

15127–15199 15 Mile Rd Clinton Township MI 48312, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

8123458

Submitted To:

Sterling Heights, MI

Category:

Traffic Lights (green/yellow/red lights)

Arkay:

20 jeer

Xaafadda:

Clinton Township

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

traffic, street signal

Sharraxaadda

One of the green lights on the light fixture is not showing.


1 Faallada

  • La xidhay DPW Senior Account Clerk - JG (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.