Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway) La Kaydiiyey

3479 Edison Way Menlo Park 94025, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

8124198

Submitted To:

Report It! NFO

Category:

Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway)

Arkay:

51 jeer

Xaafadda:

North Fair Oaks

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole, trash, sidewalk

Sharraxaadda

Furniture dumped at corner next to park

sidoo kale waydiiyey...
S. Did the items enter a storm drain or creek?
J. No

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.