Housing - Trash/Overgrown Lawn La Kaydiiyey

4 Dennis Cir Randolph, MA, 02368, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

8131664

Submitted To:

Town of Randolph

Category:

Housing - Trash/Overgrown Lawn

Arkay:

18 jeer

Xaafadda:

Randolph

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree, trash, sidewalk, overgrowth

Sharraxaadda

Lawn overgrown
Vines. and overgrown bushes,trash in back yard trees growing over sidewalk

sidoo kale waydiiyey...
S. Please choose issue
J. Overgrown Grass

4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.