Trash & Recycling Missed Pickup La Kaydiiyey

4022 E Del Rio St Gilbert AZ 85295, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

8141997

Submitted To:

Residential Issues

Category:

Trash & Recycling Missed Pickup

Arkay:

22 jeer

Xaafadda:

Gilbert

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

2020-21959

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Missed recycling can at mine and my next door neighbor


4 Faallada

  • Gilbert 311 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray Town of Gilbert (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Public Works - Israel (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Public Works - David W. (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.