Police General Issue La Kaydiiyey

1801 Sw 13th St Topeka, KS 66604 Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

8296833

Submitted To:

City of Topeka

Category:

Police General Issue

Arkay:

53 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

114963

Sharraxaadda

Inoperable Buick in the street with the hood open for over a week. Engine has been dismantled. This entire property has become an auto salvage yard. Please reverse this. Thanks.


8 Faallada

  • La qiray City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Benjamen Alford (Isticmaale Diiwaangashan)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • anonymous SeeClickFix user (Isticmaale Diiwaangashan)

  • City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Topeka (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.