Trash - Illegal Dumping or Abandoned Property La Kaydiiyey

50 Holden St Malden, MA 02148, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

8298813

Submitted To:

City of Malden

Category:

Trash - Illegal Dumping or Abandoned Property

Arkay:

22 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 7

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole, trash, bike concern

Sharraxaadda

parking lot at bargain outlet was repaved. old parking lot asphalt was dumped along community bike trail


7 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.