Illegal Dumping La Kaydiiyey

1524 Milvia St Berkeley CA 94709, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

8334261

Submitted To:

City of Berkeley

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

16 jeer

Xaafadda:

Berkeley

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

121000787723

Taag gareeyey:

trash, sidewalk

Sharraxaadda

Garbage on sidewalk both here and one drive way up the street


5 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.