Traffic Sign Maintenance La Kaydiiyey

2500-2524 Amherst Street The Village Arcade, Houston, TX 77005, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1475

Bixi Aqoonsiga:

840207

Submitted To:

City of Houston

Category:

Traffic Signal Maintenance

Arkay:

179 jeer

Xaafadda:

Rice

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

23269

Taag gareeyey:

signs, traffic

Sharraxaadda

All stop signs on this corner need to be replaced.

sidoo kale waydiiyey...
S. What direction were you traveling?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Type of sign missing/damaged?
J. Stop Sign
S. What is the closest intersection - 40 characters.
J. Amherst & Kelvin
S. Direction you were traveling when observed the problem?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

  • La qiray City of Houston 311 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Houston 311 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.