Sidewalk Problem La Kaydiiyey

Townsend Ln Dunwoody GA 30346, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

8640311

Submitted To:

City of Dunwoody

Category:

Sidewalk Problem

Arkay:

61 jeer

Xaafadda:

Dunwoody

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

7956

Sharraxaadda

Alongside the multi use trail behind the townhomes on Perimeter Center East the pedestrian fence has washed away in one section.


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.