Garbage-Recycling-Yard Waste La Kaydiiyey

Horse Track Aly Raleigh, NC, 27607, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

8646394

Submitted To:

Raleigh City Hall

Category:

Garbage-Recycling-Yard Waste

Arkay:

91 jeer

Xaafadda:

Wade

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

879809

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Entire length of Horse Track Alley has trash piled on the city street and has been left out so long it has a stench. These slums leave out trash and trash cans 24/7.

sidoo kale waydiiyey...
S. What type of issue are you reporting?
J. Garbage

2 Faallada

  • La qiray City of Raleigh 3 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Raleigh 3 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.