Reoccurring Speeding Issues La Kaydiiyey

580 W Melody Ave Gilbert AZ 85233, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

8646901

Submitted To:

General Issues

Category:

Reoccurring Speeding Issues

Arkay:

59 jeer

Xaafadda:

Gilbert

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

road safety

Sharraxaadda

School zone in front of EduPrize is ignored Cars are passing and getting on wrong side of street This is a major hazard and dangerous as kids are walking and cars passing in school zone. Please monitor
.


8 Faallada

  • Gilbert 311 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • L1234 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • ptdusn (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Police - Bruce (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Police - Bruce (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Brian (Isticmaale Diiwaangashan)

  • dubbedout (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Jbdubz (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.