Sidewalk Defect La Kaydiiyey

36 Trowbridge St Cambridge, MA, 02138, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

8703536

Submitted To:

Cambridge, MA

Category:

Brick Trip Hazards (Internal)

Arkay:

30 jeer

Xaafadda:

Mid-Cambridge

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree, sidewalk

Sharraxaadda

Prefab curb concrete deteriorating and fix bricks around tree well


5 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.