Non-functioning Street Lights La Kaydiiyey

500-598 Bunting Avenue Richmond, VA 23226, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 76725

Bixi Aqoonsiga:

879390

Submitted To:

OLD City of Richmond

Category:

Non-functioning Street Lights

Arkay:

169 jeer

Xaafadda:

Colonial Place

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

street light

Sharraxaadda

Light out by alley - blinking. Pole WE99


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.