Flooding La Kaydiiyey

1502-1598 Floribunda Ave Burlingame, CA, 94010, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

8801864

Submitted To:

City of Burlingame

Category:

Flooding

Arkay:

32 jeer

Xaafadda:

Burlingame

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

6241

Taag gareeyey:

flood, drain problem

Sharraxaadda

This is a consistently flooded area. Thank you.


4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.