Illegal Dumping La Kaydiiyey

1515 Milvia St Berkeley CA 94709, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

8805761

Submitted To:

City of Berkeley

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

27 jeer

Xaafadda:

Berkeley

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

121000805848

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Couch on street


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.