Street or Sidewalk Cleaning La Kaydiiyey

150 Lombard St San Francisco CA 94111, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

8824529

Submitted To:

SF311

Category:

Street or Sidewalk Cleaning

Arkay:

51 jeer

Xaafadda:

North Beach

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

13074677

Taag gareeyey:

trash, sidewalk

Sharraxaadda

An overflowing trashcan that is at the intersection of Lombard Street and Sansome street.

sidoo kale waydiiyey...
S. Object
J. Overflowing Public Garbage Can

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.