Curbside Trash / Recycling La Kaydiiyey

64 Fitzgerald St Randolph MA 02368, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

8955716

Submitted To:

Town of Randolph

Category:

Curbside Trash / Recycling

Arkay:

18 jeer

Xaafadda:

Randolph

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

This was supposed to be picked up on 11/21. Surrounding streets had their yard waste picked up but not Fitzgerald street!

sidoo kale waydiiyey...
S. Please describe the issue:
J. Trash not Picked up

5 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.