Missed Yard Waste Pickup La Kaydiiyey

138 Spring St Cambridge, MA, 02141, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

8957846

Submitted To:

Cambridge, MA

Category:

Missed Yard Waste Pickup

Arkay:

24 jeer

Xaafadda:

East Cambridge

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


3 Faallada

  • City of Cambridge (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray SAVE THAT STUFF (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay SAVE THAT STUFF (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.