Curbside Trash / Recycling La Kaydiiyey

74 S Main St Randolph, MA, 02368, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

8968724

Submitted To:

Town of Randolph

Category:

Curbside Trash / Recycling

Arkay:

17 jeer

Xaafadda:

Randolph

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash, sidewalk

Sharraxaadda

These People leave their trash barrels on the sidewalk all week not a good site on main street

sidoo kale waydiiyey...
S. Please describe the issue:
J. Other

6 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.